Z. Holeček, M. Bláha, P. Abrahám, R. Geyer, R. Holeček, J. Štěpánek, J. Štěpánek, M. Vondrášek

Hráči "Opatoff" byli po většinu utkání lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.

M. Holzbauer, T. Chrudimský, T. Kubala, P. Luňák, P. Olejár, J. Ornst, M. Perlík, J. Ryndak, D. Vápeník

M. Semerád, J. Šára, J. Jirásek, T. Olejník, J. Paulíček, J. Rozlivka, V. Semerád, P. Svoboda, J. Štorch

Deportivo Praga - Sací komando   0:1 (0:0)

6.4.2008 ANG

Vyrovnané utkání hrané ve slušném tempu rozhodl "angličanem" Veselý. Modřany si tak připsali dva body za nejtěsnější výhru 1:0.

Góly hostů:
49. T. Veselý

L. Vacek

J. Havlíček, L. Vacek, F. Albrecht, J. Kosina, L. Kovárník, F. Mohorič, M. Nerad, M. Solich

L. Švábenický, M. Kalbáč, K. Bříza, B. Doležal, V. Dvořák, J. Lukáč-Baranec, P. Šobotník, P. Vašák, T. Veselý, J. Waters

Konvikt klub - Old Mosquitos   4:2 (0:1)

6.4.2008 P2

Zajímavé utkání, ve kterém tým Old Mosquitos dvakrát vedl. V závěru se ovšem hráči Konvikt klubu prosadili důraznou hrou a vývoj zápasu otočili.

40. F. Tomka, 47. 49. V. Schwengsbier, 58. T. Vodrážka

Góly hostů:
6. 45. J. Uchytil

V. Schwengsbier

Karty hostů:
žlutá karta 13. J. Slavíček

K. Šafařík, M. Trojan, E. Dostál, D. Křiva, L. Kutal, V. Schwengsbier, F. Tomka, D. Vodrážka, T. Vodrážka

M. Pešek, R. Opichal, J. Harant, J. Hervert, F. Slavíček, J. Slavíček, J. Uchytil, J. Urban, O. Vacek

Erko Kbely - Potíže   5:2 (2:1)

6.4.2008 NKBE

Zápas hraný ve vysokém tempu na deštěm rozmáčeném hřišti byl v řadě okamžiků soubojem fotbalovějších hráčů Erka s brankářem Potíží. Dalo by se říci, že zápas rozhodlo jeho zranění ve 2. poločase, kdy ve 40. minutě musel pro zranění střídat. Nejlepším hráčem Erka byl Leibl Jan ml., který nakonec svůj výborný výkon korunoval i brankou.

5. T. Weinfurt, 27. 52. J. Kučera, 57. J. Leibl, 59. P. Havlíček

Góly hostů:
25. M. Bechyně, 49. J. Sluka

J. Leibl

J. Leibl, P. Havlíček, J. Černý, R. Fiřtík, J. Kučera, J. Leibl, M. Leibl, M. Malý, V. Petráň, J. Podzemský, T. Weinfurt

O. Nykodým, R. Bertien Fencl, M. Bechyně, J. Cipra, J. Dolejší, J. Krysta, V. Pek, J. Sluka, J. Staš

Heliport SK - Parukářka FC   4:2 (1:0)

6.4.2008 TKSPA

Po zranění hráče hrál SK Heliport bez střídání. Přesto díky spolehlivému brankáři a obraně odolával poněkud jednotvárným útokům Parukářky. Postupně pak Heliport nastřádal několik gólů a zaslouženě vyhrál. V závěru (po 19:45, posledních 10 minut) se hrálo za naprostého šera.

20. 32. 43. M. Loužecký, 37. R. Kelnar

Góly hostů:
39. 45. M. Szegecs

M. Rubeš,

J. Velebil, O. Prejzek, O. Fibich, R. Kelnar, M. Loužecký, A. Mašláni, M. Rubeš

R. Sabela, P. Rokyta, L. Burian, R. Fischer, D. Hula, V. Pavlíček, K. Pokorný, S. Pýcha, M. Szegecs, O. Šindler

Válcovny plechu MS FC - Old Mosquitos   2:2 (0:2)

13.4.2008 ZAK

V první půli jasně lepší Mosquitos. Po změně stran se karta obrátila a kdyby Válcovny proměnily penaltu, mohly se radovat z vítězství. Zasloužená remíza.

46. M. Vondrášek, 56. R. Holeček

Góly hostů:
22. J. Uchytil, 28. J. Slavíček

R. Holeček

M. Pešek, R. Franěk, J. Harant, J. Hervert, R. Opichal, F. Slavíček, J. Slavíček, J. Uchytil, J. Uchytil, J. Urban, O. Vacek

Opatoff A K - Konvikt klub   4:3 (3:3)

13.4.2008 P3

Vyrovnané utkání mělo zajímavý průběh. Hráči Konvikt klubu třikrát vedli, soupeř však ještě do přestávky vyrovnal a po změně stran zaznamenal rozhodující branku. Hráči týmu Opatoff rychleji kombinovali, soupeř se prosazoval důraznou hrou.

12. A. Kosina, 16. J. Jirásek, 25. M. Semerád, 49. J. Štorch

Góly hostů:
7. 13. 14. F. Černý

J. Jirásek,

M. Semerád, J. Šára, J. Jirásek, A. Kosina, T. Olejník, J. Paulíček, J. Rozlivka, P. Svoboda, J. Štorch

K. Šafařík, M. Trojan, F. Černý, E. Dostál, D. Křiva, L. Kutal, J. Lulák, V. Schwengsbier, D. Vodrážka

Beerchester United - Deportivo Praga   1:4 (0:0)

13.4.2008 P2

Zasloužené vítězství lepšího mužstva.

Góly hostů:
31. M. Nerad, 34. 50. M. Příhoda, 55. OG, 60. J. Kosina

P. Vítek, L. Pilař, M. Černoch, F. Ernest, I. Míča, Z. Nesveda, Z. Škoda

J. Havlíček, L. Vacek, J. Kosina, L. Kovárník, M. Nerad, V. Příbramský, M. Příhoda

Parukářka FC - Baník Praha   2:0 (0:0)

13.4.2008 TKSPA

Pěkné utkání z obou stran. Bez zbytečných emocí, hráčům šlo o fotbal a radost ze hry. Zvítězil šťastnější a přeci jen o něco techničtější team.

45. L. Burian, 57. R. Fischer

L. Burian

R. Fischer, P. Rokyta, L. Burian, J. Hladký, M. Mackovič, S. Pýcha, M. Szegecs

T. Kubala, M. Holzbauer, T. Chrudimský, A. Fiedler, P. Olejár, J. Ornst

Sací komando - Erko Kbely   0:2 (0:0)

13.4.2008 ANG

Od začátku velice nervózní utkání, které bylo hráno v rychlém tempu. Celou dobu vyrovnané. Až na konci ukončili celé utkání domácí 2 rychlými góly.

Góly hostů:
40. J. Leibl, 43. J. Podzemský

D. Moravec

Karty domácích:
žlutá karta 20. P. Šobotník

D. Moravec, M. Kalbáč, K. Bříza, B. Doležal, T. Frydrýn, J. Lukáč-Baranec, P. Šobotník, L. Švábenický, L. Švábenický, P. Vašák, T. Veselý

J. Leibl, P. Havlíček, J. Černý, R. Fiřtík, J. Leibl, M. Malý, V. Petráň, J. Podzemský, R. Rajdl, T. Weinfurt

Potíže - Heliport SK   3:3 (2:2)

13.4.2008 JUNI1

Naprosto vyrovnané utkání, hrané v bojovném tempu, které skončilo zaslouženou remízou.