Seznam hřišť
 

ALBRE
Albrechtická
Hřiště ZŠ Albrechtická, Praha 9, Kbely. Hřiště je u konečné st. Letecké opravny autobusu č. 185 (od metra B Palmovka). Příjezd možný též do zast. Letecké opravny busy č. 110 od metra B Hloubětín a č. 186 od metra B Černý most. Umělá tráva 2. generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. 


ARIT
Aritma
Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice. Z Dejvické, metro A, tram 20, 26 do st. Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy ulicí Na Luzích cca 300m a vlevo do ul. V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Nové hřiště je za šatnami a za tréninkovým fotbalovým hřištěm s UMT. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


ASTR 1,2
Astra Zahradní město
Praha 10, Zahradní město.Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. Vstup jen v sálovkách nebo turfech. Hř. č.1 je blíže k hale. Pouze na futsal!
 


BALK
Balkán
Hřiště TJ Spoje Praha, Na Balkáně 812, Praha 3. Tram č. 1, 9, 16 do st. Chmelnice, ulicí Na Vrcholu do ul. Na Balkáně; busy č. 109, 145, 168, 177, 195 do st. Balkán, ulicí Na Balkáně ke staré sokolovně; vchod do areálu vpravo od sokolovny, cca po 50 m vpravo je před halou hřiště, umělá tráva 2. generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


BECH
Běchovice 2
Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


CIS
Císařská Louka
Hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes můstek na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá pěšky cca 10 minut! Hřiště je před travnatým fotbalovým fotbalovým hřištěm. Přísný zákaz rozcvičování a hraní na travnatém hřišti !!!
 


ČZU
Česká zemědělská univerzita
Hřiště v areálu ČZU, Praha 6, Suchdol. Od metra A Dejvická busy č. 107, 147 do st. Kamýcká, doleva hlavním vchodem do areálu ČZU, hřiště je za velkým fotbalovým hřištěm. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


DEKAN
Děkanka
Hřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5 (od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


DLAN
Dlouhý lán
ZŠ Na Dlouhém lánu 43, Praha 6. Vchod je před budovou ZŠ přijdete li z centra. Z Dejvické, metro A, tram 2,20,26 do st. Horoměřická. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!
 


GLOW 1,2
Glowackého
ZŠ Glowackého 555/6, Praha 8; umělá tráva 2. generace. Od metra C Kobylisy busy 152, 177, 187, 200 do st. Podhajská pole, nebo busy 102, 144, 186, do st. Dunajecká. Od st. Podhajská pole po chodníku podél Lehnické ul. ke vchodu do areálu, který je ze strany od Krosenské ul. (zde je též možnost parkování); od st. Dunajecká Dunajeckou ulicí, vpravo do Glowackého ul. a směrem ke Krosenské ul. ke vchodu. Hř. č. 1 je při pohledu od šaten v budově školy vlevo. Jen pro futsal.
 


HAGI 1,2,3
Hagibor
Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále.   Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice. Ve vrátnici lze odevzdat zápisy o utkání.
 


HÁJE 1,2
Háje
Umělá tráva, osvětlení, hř. ZŠ Schulhoffova, Praha 4 - Chodov. Od metra C Háje, příp. Chodov busy 154, 170 do st. Brechtova nebo Prašná, vchod do areálu je z ul. Květnového vítězství (nedaleko squashové haly). Pouze pro futsal. Hřiště č.1 je blíže vchodu do areálu.
 


HANSP
Hanspaulka
Hřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do zast. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce.
 


HRAB 1,2,3
Hrabákova
Hřiště v areálu ZŠ Pošepného v Praze 4. Jediný vchod je z Hrabákovy ul. 2001.  Od stanice metra C Chodov osdfakolo Centra Chodov (to zůstává po pravé ruce) přes ul. U Kunratického lesa (zast. bus Petýrkova) průchodem mezi paneláky do Hrabákovy ul. (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od kabin vpravo. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


HRD 1,2
Hrdlořezy
Fotbalové hřiště, Praha 9. Ze Skalky, metro A, busem 177 a 195 do st. Pod Táborem, nebo z konečné tram 1, 9, 16 Spojovací jednu stanici busem do téže stanice. Odtud pěšky cca 200 m po ulici Českobrodské směrem z centra, areál je po levé straně hned u silnice. Č.1 je blíže kabinám, které jsou v hospodě u hřiště, č. 2 je vzdálenější. Parkujte jen na bývalém pískovém hřišti.
 


EDEN
Hala Slavia
Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. Pouze na futsal!
 


JIT
Jitřní
Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


JUNI 1,2
Junior Praha
Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám.
 


LASKO
Láskova
Veřejné hřiště v Praze 4, Chodov. Z Chodova, metro C, Roztylskou ul. cca 400 m a vpravo do Láskovy ul. Hřiště je veřejné, nehledejte je v areálu základní a mateřské školy. Lze také jet busy 122, 177 z Chodova příp. Opatova (metro C) do st. Volha.
 


LITVI
Litvínovská
V areálu Sport Centra Prosek, Praha 9. Z Vysočanské (metro B) busy č. 136, 177, z Palmovky (B) busem č.187 nebo ze stanic Kobylisy, Ládví (metro C) busem č.187 do st. Sídliště Prosek a pak projděte sídlištěm k areálu. Vchod je vedle ZŠ Litvínovská 500.  Pouze na futsal!
 


MET8
Meteor 8
Hř. v Praze 8. Z Palmovky, metro B, 1 stanici tram č. 24 směr Bulovka do stanice Stejskalova a pak jděte vlevo do areálu Meteoru 8. Hřiště s UMT 2.generace je vzadu u restaurace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


NEBU
Nebušice
Hřiště u ZŠ Nebušice na Praze 6. Od metra A Dejvická busem 161 do zast. Škola Nebušice, hř. je v areálu školy. Cesta busem trvá cca 11 minut. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


NKBE
Nové Kbely
Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Z Palmovky, metro B, busem 185 do st. Huntířovská (259 jede z Českomoravské i Vysočanské), na světelné křižovatce doleva do Vrchlabské, pak opět doleva do Železnobrodské, ve které je vlevo vchod do areálu.
 


NOVOB
Novoborská
Hřiště Centra volného času Praha 9, Novoborská 2/610 v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!).  Ze st. metra C Ládví busy č. 145, 156, 186 do st. Českolipská, pokračovat dál Lovosickou (na opačné straně uvidíte parkoviště), vchod do areálu je z Lovosické po pravé straně. Umělá tráva 2. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


PANK 1,2,3,4
Pankrác
Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.
 


PERT
Pertoldova
Hřiště ZŠ v Praze 4, na sídlišti Modřany - Beránek.Z metra B Smíchovské nádraží busem 253, z metra C Kačerov busem 139 do stanice Pavelkova, vlevo přejít silnici a dopředu k lesu k budově ZŠ, hřiště je za budovou.
 


PODV
Podvinný mlýn - klec
Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 8,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská přes Sokolovskou ulici směrem k potoku Rokytka, vchod do areálu je z ul. Kovanecká. Při pohledu na areál je hřiště vlevo, cca 20 metrů kabin v tzv. kleci.
 


P 1,2,3
Pražačka
Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem.
 


REPOR
Řeporyje
Hř. Sokola Řeporyje, ul. Jáchomvská 613, Praha 5. Metro B ze stanice Luka busy 230, 249 nebo ze st. Nové Butovice bus 256 do st. Náměstí U Lva, po směru jízdy cca 100 m, zahnout vpravo do ul. Jáchymovská, kde po 50 m je vchod do areálu. Šatny v objektu restaurace.
 


RIEGR
Riegrovy sady
Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech.  Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, hřiště je úplně vzadu. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal.
 


RIEG
Riegrovy sady - písek
Hřiště v areálu Sokola Královské Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče nutno vyzvednout ve vrátnici v hlavní bodově.
 


S 1,2
Slavoj Suchdol
Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám.
 


SLOVE
Slovenská
Umělá tráva 2. generace, Praha 10, areál TJ Bohemians. Tram. 4, 22, 23 do st. Jana Masaryka, směrem do Vršovic a vlevo do Slovenské, areál je níže po pravé straně. Nebo ze st. Krymská a po schodech nahoru. Příjezd autem – ul. Slovenská je jednosměrná od Vršovic, pozor na parkovací zóny! Jen pro futsal.
 


STOD
Stodůlky
Hřiště v areálu TJ Sokol Stodůlky. Od metra B Stodůlky ulicí Flöglovou a Kuncovou až ke vchodu do areálu (pěšky cca 5 min.), hřiště je za vzdálenější fotbalovou brankou. Umělá tráva, umělé osvětlení. Do šaten v tribuně fotb. hřiště po schodech dolů, parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm.
 


TEMPO
Tempo Praha FC
Hřiště FC Tempo, bus 139, 205 ze st. metra C Kačerov do st. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, za zadní brankou druhého fotb. hřiště je hř. s UT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


TKSPA
Tenisový klub Sparta
Hřiště v areálu Tenisového klubu Sparta Praha (Sportpark Stromovka), Za Císařským mlýnem 33, Praha 7. Autem lze jet pouze kolem T-Mobile areny ulicí Za Elektrárnou a po levém břehu Vltavy až ke vchodu do areálu. Jediná možná cesta PID: busem 131 od metra A Hradčanská do zast. Nádraží Bubeneč, cca 50 m kolem trati zpět, po schodech dolů, podejít trať, dále po silnici vpravo a cca 150 m ke vchodu do areálu. Vchod jen recepcí! UMT 2.generace, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Trasa popsána též na www.tkspartapraha.cz .
 


U.S.
Uhelné sklady
Hř. v areálu U.S. v Praze 5, Košíře. Busem 123 do ul. V Cibulkách, hř. je nahoře nad travnatým hřištěm.
 


ZAK
Zákostelní
Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UT 4.generace a osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Do schránky u šaten lze vhodit zápisy o utkání.
 

ZARUB
Zárubova
Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce.Z metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do stanice Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. UMT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
 


ZL
Zelená liška
Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži.Z metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech.
 


ZLICH
Zlíchov
Hřiště FK Zlíchov 1914. Tram č. 12, 13, 14, 20 do st. Zlíchov (výjimečně i bus č. 128 od metra B Smíchovské nádraží). Ulicí Nad Zlíchovem do kopce, za druhým viaduktem (cca 50 m. od žel. zast. Praha-Žvahov) doleva ke hřbitovu. Oplocené fotbalové hřiště máte vpravo, vchod je ale až u vzdálenější branky, za ní pak ještě po schodech nahoru ke hřišti na MF.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one